Klusactiviteiten

Onze mooie vereniging kan niet bestaan zonder vrijwilligers. Dat geldt ook voor het terrein, het zeilhuis, de verenigingsboten en steigers/hellingen.Het terrein, de gebouwen en de materialen hebben onderhoud nodig. Dat onderhoud moet kundig en tijdig worden uitgevoerd, zodat er geen onnodige kosten worden gemaakt en we kunnen genieten van goede zeilvoorzieningen.

Om dat allemaal in goede banen te leiden hebben we een aantal klusgroepen ingesteld. Deze groepen organiseren zelf het klussen en krijgen van het bestuur de nodige middelen. Dit zijn de groepen: Groen, Gebouw electra, Gebouw schilderen, Gebouw klus, Verenigingsboten en Steigers en hellingen.

We zoeken nog klusgroepleiders voor Gebouw Schilderen, Gebouw Klus en Steigers/hellingen.

Let op: vanuit het secretariaat is gevraagd om je in te schrijven op de database van de nieuwe website. Daarin kan je ook aangeven voor welke taken je ingezet wilt worden binnen de vereniging (niet alleen klusgroepen, maar ook bijvoorbeeld Bar of (jeugd)zeilles).

Voor informatie over de klusgroepen: tc@zeilvereniging-gaasperplas.nl