De zeillessen met COVID maatregelen

Vanwege COVID zijn er dit jaar extra maatregelen getroffen om de zeillessen door te kunnen laten gaan. Zo blijven het clubhuis en de omkleed ruimte gesloten. Graag thuis al omkleden en naar de WC. De instructeur brengt het materiaal bij de boten, zodat de kinderen buiten kunnen blijven bij hun eigen boot. Ouders kunnen dit jaar niet blijven kijken en worden gevraagd alleen te brengen en te halen.

De les zelf wordt gegeven zoals normaal. Na de les ruimt de instructeur de opgevouwen zeilen, roertjes, zwaardjes en zwemvesten op. Van de kinderen wordt dit seizoen verwacht dat ze gelijk naar huis gaan.

Coronavirus

De ZVG volgt de actuele richtlijnen van de overheid

  • Veel groepsactiviteiten zijn afgelast.
  • Het terrein is uitsluitend toegankelijk voor de jeugdzeillessen en individuele activiteiten zoals zeilen en bootwerkzaamheden.
  • Ook hier gelden de overheidsrichtlijnen zoals 1,5-meter onderlinge afstand en de maximale groepsgrootte.
  • De bar is gesloten.
  • De ledenberging en botenloods is toegankelijk voor maximaal 1 persoon.
  • De toiletten, was- en douche ruimte is afgesloten.

Voorkom beboeting en negatief ZVG imago.